DÍL 1 - 1. JE TATO KNIHA ZDARMA? (KAPITOLA O VRACENÍ ENERGIE)

Ano, tato kniha je zdarma v elektronické formě ke stažení na webu www.janbim.cz nebo www.cestaneobycejnehocloveka.cz. Můžete si ji stáhnout ve formátu PDF pro tisk či pro čtení na počítači nebo jako ebook pro elektronické čtečky. Za papírovou knihu jste museli nějaké peníze zaplatit. Tyto peníze pokrývají náklady na vytištění knihy a na její dopravu k vám. Informace v ní uložené, ale dostáváte zdarma.

Všechny v knize obsažené informace jsou volně k použití. Můžete je tedy libovolně používat, kopírovat a předávat dál. Citaci je nutné uvádět jen u těch informací, které v knize sami citujeme.

Když vám tato kniha přinese nějaký prospěch, inspiruje vás, něco se naučíte, váš život se posune kupředu nebo vám bude třeba jen na chvíli lépe, pak je dobré energii vrátit. Pokud se tak nestane, vznikne energetická díra. A protože jsme všichni vzájemně propojeni nekonečnou sítí vzájemných závislostí (více ve druhém díle této knihy), energetické díry po této síti kolují a nakonec dorazí zpět k vám. Pokud tedy energii nevrátíte, nebude to pro vás výhra ani užitek zadarmo.

Energii vrátíte jedním z těchto způsobů: 
  • Pošlete finanční obnos ve výši ekvivalentní vašemu užitku na bankovní účet Jana Bíma číslo 2000925264, kód banky 2010. 
  • Pošlete stejně velký obnos na charitativní účely nebo někomu, o kom víte, že mu peníze momentálně chybí.
  • Udělejte dobrý skutek ve vašich očích ekvivalentní vašemu prospěchu z této knihy. 
  • Zvolte libovolnou kombinací výše popsaného.

Jak posoudit, jaká je ona „ekvivalentní výše“? Měřit ji můžete jen tehdy, pokud již k nějakému užitku došlo (ihned po stažení bude asi užitek „0“). Horním limitem jsou vaše finanční či jiné možnosti (nemůžete dát, co nemáte). Soustřeďte se chvíli do středu hrudníku na svůj dech. Několikrát se zhluboka pomalu nadechněte. Nyní nechte svou intuici, aby vytvořila onu „správnou výši“.

Pokud se budete k popsaným metodám a cvičením vracet a budete je praktikovat, bude se užitek pravděpodobně dále zvětšovat. Proto je dobré se také opakovaně vracet k měření užitku a vyrovnávat energetické díry, a to opět jakýmkoli z výše uvedených způsobů.

Ve výsledku tedy za tuto knihu nemusíte dávat nikomu nic, a také můžete na uvedený účet či na jiné účty poslat třeba miliony korun či udělat tisíce dobrých skutků, když u vás došlo k „obrovskému“ užitku.


Žádné komentáře:

Okomentovat